Sequential Nodes (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: None
sk: Žiadne

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Hidden
sk: Skryté

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname
