Sequential Nodes (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: None
uk: Немає

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Hidden
uk: Приховано

en: Slow
uk: Повільно

en: Fast
uk: Швидко

en: Sticky
uk: Прикріплені
