Sequential Nodes (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: None
vi: Không có

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Slow
vi: Chậm

en: Fast
vi: Nhanh

en: Sticky
vi: Dính
