Serial Field (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Fields
fr: Champs

en: Serial
fr: Séquentiel

en: Serial field %field has been created.
fr: Le champ séquentiel %field a été créé.

en: Serial values have been automatically set for %count existing nodes.
fr: Des valeurs séquentielles ont été définies automatiquement pour %count nœuds existants.

en: Hidden (Automatic)
fr: Caché (Automatique)
