Server Monitor (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Action
af: Aksie

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Method
af: Metode
