Server Monitor (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Action
am: እርምጃ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ
