Server Monitor (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: N/A
ar: غير موجود

en: Up
ar: اعلى

en: Address
ar: العنوان

en: Method
ar: الطريقة

en: Down
ar: أسفل

en: Ping
ar: الإشارة
