Server Monitor (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: N/A
ast: N/D

en: Method
ast: Métodu
