Server Monitor (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Action
bg: Действие

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Address
bg: Адрес

en: Ping
bg: Прозвъняване
