Server Monitor (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Action
ca: Acció

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: N/A
ca: No aplica

en: Up
ca: Amunt

en: Address
ca: Adreça

en: Method
ca: Mètode

en: Down
ca: Avall

en: Service
ca: Servei

en: Server Address
ca: Adreça del servidor
