Server Monitor (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Action
cs: Akce

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Up
cs: Nahoru

en: Address
cs: Adresa

en: Method
cs: Metoda

en: Down
cs: Dolů

en: Service
cs: Služba
