Server Monitor (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Up
cy: I fyny

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Method
cy: Dull

en: Down
cy: I lawr

en: Ping
cy: Tinc
