Server Monitor (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Action
da: Handling

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Up
da: Op

en: Address
da: Adresse

en: Method
da: Metode

en: Down
da: Ned
