Server Monitor (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Ping
dz: པིང་སྒྲ་
