Server Monitor (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Up
el: Επάνω

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Method
el: Μέθοδος

en: Down
el: Κάτω
