Server Monitor (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Action
et: Tegevus

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: N/A
et: Puudub

en: Up
et: Üles

en: Address
et: Aadress

en: Method
et: Meetod

en: Down
et: Alla

en: Service
et: Teenus

en: Server Address
et: Serveri aadress
