Server Monitor (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Action
eu: Ekintza

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Up
eu: Gora

en: Address
eu: Helbidea

en: Method
eu: Metodoa

en: Down
eu: Behera

en: Last run: @date
eu: Azkenekoz burutua: @date
