Server Monitor (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Action
fa: عملکرد

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: N/A
fa: هیچ

en: Up
fa: بالا

en: Address
fa: نشانی

en: Method
fa: روش

en: Down
fa: پایین

en: Ping
fa: پینگ
