Server Monitor (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Action
fi: Toiminto

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Up
fi: Ylös

en: Address
fi: Osoite

en: Method
fi: Tapa

en: Down
fi: Alas

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu
