Server Monitor (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: delete
fr: supprimer

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Up
fr: Haut

en: Address
fr: Adresse

en: Method
fr: Méthode

en: Down
fr: Bas

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Server Address
fr: Adresse du serveur
