Server Monitor (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Action
he: פעולה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: N/A
he: -ללא-

en: Up
he: עולה

en: Address
he: כתובת

en: Method
he: שיטה

en: Down
he: יורד

en: Ping
he: פינג
