Server Monitor (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Action
hr: Akcija

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: N/A
hr: N/D

en: Up
hr: Gore

en: Address
hr: Adresa

en: Method
hr: Metoda

en: Down
hr: Dolje
