Server Monitor (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Action
hu: Művelet

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Up
hu: Fel

en: Address
hu: Cím

en: Method
hu: Mód

en: Down
hu: Le

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: General Configuration
hu: Általános beállítások

en: Server status is unknown. Last checked: @date
hu: A szerver állapota ismeretlen. Legutóbb ellenőrizve: @date

en: Server status is unknown. Server status has never been checked.
hu: A szerver állapota ismeretlen. Az állapot még sosem került ellenőrzésre.
