Server Monitor (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Action
is: Aðgerð

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: N/A
is: Á ekki við

en: Up
is: Upp

en: Address
is: Heimilisfang

en: Down
is: Niður
