Server Monitor (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Action
jv: Aksi

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Up
jv: Munggah

en: Method
jv: Metode

en: Down
jv: Mudhun
