Server Monitor (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Method
ka: მეთოდი
