Server Monitor (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Action
kk: Әрекет

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Ping
kk: Пингі
