Server Monitor (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Action
km: អំពើ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: N/A
km: គ្មាន

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Ping
km: ភីង
