Server Monitor (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Action
ku: کردار

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: N/A
ku: نییە

en: Up
ku: سەرەوە

en: Down
ku: خوارەوە

en: Ping
ku: پینگ
