Server Monitor (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: N/A
lt: N/D

en: Up
lt: Viršun

en: Address
lt: Adresas

en: Method
lt: Būdas

en: Down
lt: Žemyn

en: Service
lt: Paslauga
