Server Monitor (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Action
lv: Darbība

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: N/A
lv: N/P

en: Up
lv: Augoša

en: Address
lv: Adrese

en: Method
lv: Veids

en: Down
lv: Dilstoša
