Server Monitor (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Action
mr: कृती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Address
mr: पत्ता

en: Method
mr: पद्धत(Method)
