Server Monitor (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Down
my: အောက်သို့
