Server Monitor (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Action
nl: Actie

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Up
nl: Omhoog

en: Address
nl: Adres

en: Method
nl: Methode

en: Down
nl: Omlaag

en: Timeout
nl: Time-out
