Server Monitor (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Address
nn: Adresse
