Server Monitor (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Action
oc: Accion

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Up
oc: Naut

en: Address
oc: Adreça

en: Method
oc: Metòde

en: Down
oc: Bas

en: Timeout
oc: Temps limit
