Server Monitor (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Action
os: Архайд

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
