Server Monitor (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Action
pl: Akcja

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: N/A
pl: niedostępne

en: Up
pl: W górę

en: Address
pl: Adres

en: Method
pl: Metoda

en: Down
pl: W dół

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania
