Server Monitor (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Action
ps: چار

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم
