Server Monitor (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Action
ro: Acțiune

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: N/A
ro: N/D

en: Up
ro: Sus

en: Address
ro: Adresă

en: Method
ro: Metodă

en: Down
ro: Jos
