Server Monitor (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke
