Server Monitor (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Action
sl: Akcija

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: N/A
sl: N/D

en: Method
sl: Metoda
