Server Monitor (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Action
sr: Акција

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај
