Server Monitor (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Action
te: చర్య

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Address
te: చిరునామా
