Server Monitor (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Action
th: แอคชั่น

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: N/A
th: ไม่มี

en: Up
th: ขึ้น

en: Address
th: ที่อยู่

en: Service
th: บริการ
