Server Monitor (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Action
tr: Eylem

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Up
tr: Yukarı

en: Address
tr: Adres

en: Method
tr: Yöntem

en: Down
tr: Aşağı

en: Timeout
tr: Zaman aşımı
