Server Monitor (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Action
uk: Дія

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: N/A
uk: Н/Д

en: Up
uk: Вгору

en: Address
uk: Адреса

en: Method
uk: Спосіб

en: Down
uk: Вниз

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Service
uk: Служба

en: Ping
uk: Пінг

en: General Configuration
uk: Основна конфігурація

en: Server Name
uk: Назва серверу
