Server Monitor (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Action
vi: Thao tác

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Up
vi: Lên

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Method
vi: Phương thức

en: Down
vi: Xuống
