Server Monitor (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: N/A
az: Yox

en: Up
az: Yuxarı
