Server Monitor (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Action
be: Дзеянне

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: N/A
be: Не даступна

en: Method
be: Метад
